Stamboom Klavers » Franciscus Carolus IJgosse (1916-1984)

Persoonlijke gegevens Franciscus Carolus IJgosse 


Gezin van Franciscus Carolus IJgosse

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1943 te Amsterdam, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Zij hebben 2 kinderen: Elisabeth Johanna en Andreas Johannes.

Het echtpaar is gescheiden 17 mei 1984 te Amsterdam.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Carolus IJgosse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Carolus IJgosse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Carolus IJgosse

Lammigje Schram
± 1855-????

Franciscus Carolus IJgosse
1916-1984

1943
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1916 lag tussen 10,9 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
  • De temperatuur op 14 juli 1943 lag tussen 9,3 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 5 april » Bij een geallieerd bombardement vallen in Mortsel meer dan 900 doden en 1300 gewonden bij de burgerbevolking. De aanval was gericht tegen de ERLA-fabriek maar de bommen vallen meer dan een kilometer daarvandaan.
    • 20 juni » De Duitsers voeren bij een razzia in Amsterdam 5500 joden weg naar Westerbork.
    • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
    • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
    • 11 november » In Oyonnax houdt het Franse verzet een herdenkingsdefilé als verzetsdaad.
  • De temperatuur op 19 augustus 1984 lag tussen 12,9 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 1 juni » In de Efteling wordt de attractie Carnaval Festival geopend.
    • 27 juni » Joop van Tijn en Max van Weezel, redacteuren van het opinieweekblad Vrij Nederland, ontvangen de Anne Vondelingprijs 1983 gekregen voor hun artikelen over de Nederlandse politiek in het algemeen en voor de door hen geschreven bijlage 'De Voorlichter' in het bijzonder.
    • 22 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
    • 20 september » Lancering van de krant "24 uur" in Vlaanderen; een tabloïd volksdagblad dat al op 26 oktober van datzelfde jaar haar uitgave moet staken; "24 uur" werd zwaar geboycot door de dagbladverkopers die het niet namen dat het dagblad ook buiten hun circuit gedistribueerd werd.
    • 22 september » François Mitterrand en Helmut Kohl staan hand in hand op het slagveld van Verdun.
    • 31 oktober » Eerste uitzending "Tussen Kunst & Kitsch"


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Tauno Marttinen, Fins componist en dirigent († 2008)
  • 1917 » Louis Auchincloss, Amerikaans schrijver († 2010)
  • 1919 » Charles Percy, Amerikaans politicus en ondernemer († 2011)
  • 1919 » Jayne Meadows, Amerikaans actrice († 2015)
  • 1921 » Guido Haazen, Belgisch fotograaf, keramist en dirigent († 2004)
  • 1921 » Heinrich Boere, Nederlands oorlogsmisdadiger († 2013)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam IJgosse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam IJgosse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over IJgosse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam IJgosse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I343515.php : benaderd 24 februari 2026), "Franciscus Carolus IJgosse (1916-1984)".