Stamboom Klavers » Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek (1947-2013)

Persoonlijke gegevens Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek 


Gezin van Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 19 december 1969 te Eelde-Paterswolde, Drenthe, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

In 2012 wonende te Vlissingen.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek

Beroep: directeur basisschool.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harmannus Hendrik Jan Mooibroek

Jurjen Swiers
1888-1962

Harmannus Hendrik Jan Mooibroek
1947-2013

1969
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie overlijden 6-5-2013 van Harmannus Hendrik Jan (Harry) Mooibroek

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1947 lag tussen 7,5 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
  • De temperatuur op 19 december 1969 lag tussen -7,9 °C en -2,7 °C en was gemiddeld -5,3 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » John Lennon en Yoko Ono beginnen aan hun eerste zogenoemde Bed-In for Peace in het Amsterdamse Hilton hotel.
    • 12 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot president van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie als opvolger van wijlen kardinaal Augustin Bea.
    • 31 mei » Opening van de Kennedytunnel, de 690 m lange tunnel onder de Schelde ten zuiden van Antwerpen.
    • 28 juni » De Stonewall-rellen in New York zijn de aanleiding tot het ontstaan van de homorechtenbeweging.
    • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
    • 29 oktober » In ARPANET wordt de eerste verbinding tussen twee computers gemaakt.
  • De temperatuur op 6 mei 2013 lag tussen 4,6 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 19 januari » De Fransman Stéphane Peterhansel wint voor de elfde keer de Dakar-rally. Hij wint de 34e editie in een Mini. Bij de motoren is de overwinning voor zijn landgenoot Cyril Despres.
    • 5 februari » Zes weken na de dodelijke groepsverkrachting van een 23-jarige studente in de Indiase hoofdstad New Delhi start de rechtszaak tegen vijf van de vermoedelijke verkrachters. Het proces vindt plaats achter gesloten deuren.
    • 14 april » Europese Parlementsverkiezingen in Kroatië. Kroatië kiest dan voor het eerst leden voor het Europees Parlement omdat het op 1 juli 2013 lid wordt van de Europese Unie.
    • 3 mei » De vulkaan Etna komt op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO.
    • 9 oktober » Het 2500ste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
    • 15 december » Op Sicilië worden de luchthavens van Catania en Comiso gesloten vanwege een uitbarsting van de nabijgelegen vulkaan Etna.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mooibroek


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I341460.php : benaderd 5 januari 2026), "Harmannus Hendrik Jan "Harrie" Mooibroek (1947-2013)".