Stamboom Klavers » Jan Mooibroek (± 1930-2015)

Persoonlijke gegevens Jan Mooibroek 


Gezin van Jan Mooibroek

Hij is getrouwd met Geesje Louwes.

Zij zijn getrouwd.Bron 1


Kind(eren):

  1. Hendrik Mooibroek  1952-2012 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Mooibroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Mooibroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Mooibroek


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 augustus 2015 lag tussen 13,7 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 20 maart » Er vindt een zonsverduistering plaats. In Nederland en België is de zon met 84% verduisterd. Op de Faeröereilanden en Spitsbergen is de zon volledig verduisterd.
    • 24 maart » Vlucht 9525 van de Duitse vliegmaatschappij Germanwings stort neer in Zuid-Frankrijk.
    • 6 mei » De Nederlandse ontwikkelingshulp aan Benin is per direct opgeschort vanwege een grote fraudezaak. Bij het ministerie van Water in het West-Afrikaanse land is 4 miljoen euro aan ontwikkelingsgeld verdwenen.
    • 13 november » Aanslagen in Parijs; in totaal 131 mensen komen om het leven bij een zestal gecoördineerde terroristische aanslagen. Islamitische Staat eist de verantwoordelijkheid op.
    • 13 november » Bij aanslagen in Irak vallen minstens 18 doden en 41 gewonden.
    • 19 december » De popgroep Normaal neemt na 40 jaar afscheid met een concert in stadion GelreDome in Arnhem.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mooibroek


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I341000.php : benaderd 5 januari 2026), "Jan Mooibroek (± 1930-2015)".