Stamboom Klavers » Aaltje Sloots (± 1866-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Sloots 

  • Zij is geboren rond 1866 in Anloo, Drenthe.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juni 2023.

Gezin van Aaltje Sloots

Zij is getrouwd met Albertus Huisman.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1887 te Westerbork, Drenthe.Bron 1


Kind(eren):

  1. Luite Huisman  1890-1978 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Sloots?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Sloots

Aaltje Sloots
± 1866-????

1887

Albertus Huisman
± 1857-????

Luite Huisman
1890-1978

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1887 lag rond de 11,2 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.

Over de familienaam Sloots

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sloots.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sloots.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sloots (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I339536.php : benaderd 26 februari 2026), "Aaltje Sloots (± 1866-????)".