Stamboom Klavers » Jantje Duinkerken (1921-< 2020)

Persoonlijke gegevens Jantje Duinkerken 


Gezin van Jantje Duinkerken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Duinkerken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Duinkerken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Duinkerken

Jantje Booij
1856-1944
Jenne Egbers
1849-1946

Jantje Duinkerken
1921-< 2020


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1921 lag tussen 8,1 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duinkerken


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I336499.php : benaderd 5 januari 2026), "Jantje Duinkerken (1921-< 2020)".