Stamboom Klavers » Albert Stoffers (1932-2022)

Persoonlijke gegevens Albert Stoffers 


Gezin van Albert Stoffers

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1955 te Vries, Drenthe, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

In 2020 hebben zij 3 zonen: Henk, Bert en Erik; 7 kleinkinderen en 3 achterkleinkinderen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Stoffers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Stoffers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Stoffers

Albert Stoffers
± 1880-????
Jantien Hindriks
± 1882-< 1935

Albert Stoffers
1932-2022

1955
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Mensenlinq - overlijden 25-11-2022 van Albert Stoffers

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 december 1932 lag tussen 1,4 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
  • De temperatuur op 5 februari 1955 lag tussen 3,4 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
    • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
    • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
    • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
    • 5 september » Fred Kaps wordt wereldkampioen goochelen.
    • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stoffers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stoffers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stoffers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stoffers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I328675.php : benaderd 12 maart 2026), "Albert Stoffers (1932-2022)".