Stamboom Klavers » Johannes Kroeze (± 1929-1977)

Persoonlijke gegevens Johannes Kroeze 

  • Hij is geboren rond 1929 in (1929 is eigen schatting).
  • Hij is overleden op 19 oktober 1977.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2020.

Gezin van Johannes Kroeze

Hij is getrouwd met Cornelia Pieters.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Kroeze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Kroeze

Johannes Kroeze
± 1929-1977



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie overlijden 6-7-1995 van Albertus Pieters

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1977 lag tussen 7,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (82%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Het album Rumours van Fleetwood Mac komt uit.
    • 14 februari » Invoering van 's werelds eerste telefoonkaart in Brussel.
    • 15 mei » Freddy Maertens wint met overmacht de Ronde van Spanje. Hij leidt het klassement vanaf de eerste dag en schrijft 13 van de 19 etappes op zijn naam.
    • 20 mei » Eerste vlucht van een Soechoj Soe-27 Flanker, een multirol-straaljager ontwikkeld in de Sovjet-Unie.
    • 23 mei » Zuid-Molukkers beginnen een treinkaping bij De Punt en gijzeling van een lagere school in Bovensmilde.
    • 14 december » Première van de film Saturday Night Fever.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kroeze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroeze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroeze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroeze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I328041.php : benaderd 27 februari 2026), "Johannes Kroeze (± 1929-1977)".