Stamboom Klavers » Johannes Kroeze (± 1929-1977)

Persoonlijke gegevens Johannes Kroeze 

  • Hij is geboren rond 1929 in (1929 is eigen schatting).
  • Hij is overleden op 19 oktober 1977.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2020.

Gezin van Johannes Kroeze

Hij is getrouwd met Cornelia Pieters.

Zij zijn getrouwd.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Kroeze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Kroeze

Johannes Kroeze
± 1929-1977



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie overlijden 6-7-1995 van Albertus Pieters

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1977 lag tussen 7,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (82%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Buitenlandse troepen proberen de macht te grijpen in Benin, maar de door Frankrijk gesteunde poging tot staatsgreep geleid door Bob Denard mislukt waardoor president Mathieu Kérékou in het zadel blijft zitten.
    • 4 maart » In Los Alamos wordt de eerste Cray-1-supercomputer in gebruik genomen.
    • 10 maart » Astronomen ontdekken ringen rond de planeet Uranus.
    • 23 maart » Moord op de Congolese kardinaal Emile Biayenda, aartsbisschop van Brazzaville.
    • 24 maart » Benoeming van Joseph Ratzinger tot aartsbisschop van München en Freising in Duitsland
    • 26 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat België met 2-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Johnny Rep en Johan Cruijff schieten raak.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kroeze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroeze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroeze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroeze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I328041.php : benaderd 13 januari 2026), "Johannes Kroeze (± 1929-1977)".