Stamboom Klavers » Willemke (Veenstra) Feenstra (± 1854-????)

Persoonlijke gegevens Willemke (Veenstra) Feenstra 


Gezin van Willemke (Veenstra) Feenstra

Zij is getrouwd met Gosse van der Werf.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1878 te Wijmbritseradeel, Friesland, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Neeltje van der Werf  1889-1959 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemke (Veenstra) Feenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willemke (Veenstra) Feenstra

Willemke (Veenstra) Feenstra
± 1854-????

1878

Gosse van der Werf
± 1847-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleFriezen.nl - aktenummer 51

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1878 lag rond de 14,3 °C. Er was 9 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).

Over de familienaam Feenstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feenstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feenstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feenstra (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I327257.php : benaderd 20 januari 2026), "Willemke (Veenstra) Feenstra (± 1854-????)".