Stamboom Klavers » Hendrika Meijering (1861-1924)

Persoonlijke gegevens Hendrika Meijering 


Gezin van Hendrika Meijering

(1) Zij is getrouwd met Jan Tingen.

Zij zijn getrouwd op 18 juli 1885 te Gieten, Drenthe, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Harm Tingen  1885-1887
  2. Roelfiena Tingen  1888-1890
  3. Roelof Tingen  1890-1903
  4. Jantien Tingen  1894-????
  5. Harm Tingen  1897-???? 
  6. Geertien Tingen  1900-1950


(2) Zij is getrouwd met Jan Klasen.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1906 te Gieten, Drenthe, zij was toen 45 jaar oud.Bron 1


(3) Zij is getrouwd met Gerrit Duut.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1913 te Muntendam, Groningen, zij was toen 52 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Meijering?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Meijering

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Meijering

Jan Meijering
1790-1863

Hendrika Meijering
1861-1924

(1) 1885

Jan Tingen
1858-1904

Harm Tingen
1885-1887
Roelof Tingen
1890-1903
Harm Tingen
1897-????
(2) 1906

Jan Klasen
1856-1911

(3) 1913

Gerrit Duut
1849-1923


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1861 lag rond de 25,6 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 9 februari » Jefferson Davis wordt gekozen als eerste en enige president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
  • De temperatuur op 7 augustus 1913 lag tussen 4,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
  • De temperatuur op 22 februari 1924 lag tussen -1,6 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meijering


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I323868.php : benaderd 25 februari 2026), "Hendrika Meijering (1861-1924)".