Stamboom Klavers » Jantje Oosting (1894-< 1946)

Persoonlijke gegevens Jantje Oosting 


Gezin van Jantje Oosting

(1) Zij is getrouwd met Lukas Oosting.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1912 te Gieten, Drenthe, zij was toen 17 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Lambert Oosting  1913- 
  2. Jan Oosting  1914-< 2013 
  3. Jantien Oosting  1916-< 2015 

Het echtpaar is gescheiden 2 oktober 1925 te Assen, Drenthe.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Geert Zikken.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1927 te Apeldoorn, Gelderland, zij was toen 32 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Oosting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Oosting

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Oosting

Jan Oosting
1864-1953

Jantje Oosting
1894-< 1946

(1) 1912

Lukas Oosting
1889-1952

Jan Oosting
1914-< 2013
Jantien Oosting
1916-< 2015
(2) 1927

Geert Zikken
1880-1954


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 19
  3. (Niet openbaar)
  4. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 266

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 november 1894 lag rond de 2,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 17 augustus 1927 lag tussen 9,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 11,4 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oosting

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oosting.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oosting.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oosting (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I318979.php : benaderd 10 januari 2026), "Jantje Oosting (1894-< 1946)".