De temperatuur op 22 november 1909 lag tussen -3,1 °C en 3,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
Trouwdag 11 mei 1936
De temperatuur op 11 mei 1936 lag tussen 9,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
Dag van overlijden 26 september 1995
De temperatuur op 26 september 1995 lag tussen 10,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 24,4 mm neerslag gedurende 13,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
27 maart » In Milaan wordt Maurizio Gucci neergeschoten voor zijn kantoor.
29 april » De Française Catherine Marsal (24) brengt op de wielerbaan van Bordeaux het werelduurrecord voor vrouwen op 47,112 kilometer.
7 mei » Finland verovert in de Zweedse hoofdstad Stockholm voor de eerste keer in de geschiedenis de wereldtitel in het ijshockey door in de finale aartsrivaal en gastland Zweden met 4-1 te verslaan.
10 mei » De gemeente Amersfoort verzoekt het rijk en de provincie Utrecht om ruim 130 miljoen gulden aan extra steun voor de bouw van 6.700 Vinex-woningen in de wijk Vathorst.
21 mei » De blokkade van Kikwit is opgeheven. De Zaïrese stad werd bijna twee weken geleden van de buitenwereld afgesloten, omdat in het ziekenhuis tientallen mensen aan het gevreesde ebolavirus waren overleden.
17 november » In Delft, Nederland, wordt het wereldrecord Tetris spelen gevestigd bij de faculteit Elektrotechniek
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I318164.php : benaderd 16 maart 2026), "Haike Lage (1909-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.