Stamboom Klavers » Annechien Veldman (± 1848-????)

Persoonlijke gegevens Annechien Veldman 


Gezin van Annechien Veldman

(1) Zij is getrouwd met Jacobus Martinus.

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1892 te Ruinen, Drenthe.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Stoffer Snippe.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1906 te Hoogeveen, Drenthe.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 13 februari 1912 te Assen, Drenthe.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annechien Veldman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annechien Veldman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annechien Veldman

Annechien Veldman
± 1848-????

(1) 1892
(2) 1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 2
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 94
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1906 lag tussen 11,0 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.

Over de familienaam Veldman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veldman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veldman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veldman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I310993.php : benaderd 2 januari 2026), "Annechien Veldman (± 1848-????)".