Stamboom Klavers » Engelbertus Zewuster (1889-1981)

Persoonlijke gegevens Engelbertus Zewuster 


Gezin van Engelbertus Zewuster

Hij is getrouwd met Geessien Vels.

Zij zijn getrouwd op 16 oktober 1915 te Haren, Groningen, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 10-4-1928 van Vries naar Eelde.

Kind(eren):

  1. Bernardus Zewuster  1916-2002
  2. Trientje Zewuster  1917-< 2016 
  3. Marijke Zewuster  1919-< 2018 
  4. Davidje Zewuster  1922-< 2021
  5. Wietsche Zewuster  1924-< 2023
  6. Betje Zewuster  1926-< 2025
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)


Notities over Engelbertus Zewuster

Beroep: 1915-19 landarbeider, landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelbertus Zewuster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelbertus Zewuster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engelbertus Zewuster

David Zewuster
± 1859-????
Trientien Wekema
± 1860-????

Engelbertus Zewuster
1889-1981

1915

Geessien Vels
1895-1962

Marijke Zewuster
1919-< 2018
Davidje Zewuster
1922-< 2021
Betje Zewuster
1926-< 2025

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Tjeert Aukie Zewuster (via Geneanet)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 december 1889 lag rond de -2,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 16 oktober 1915 lag tussen 3,4 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
  • De temperatuur op 9 augustus 1981 lag tussen 15,2 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Een Chinese rechtbank spreekt het doodvonnis uit tegen de weduwe van Mao, Jiang Qing.
    • 22 maart » HGC uit Wassenaar schrijft geschiedenis bij zijn 75-jarig bestaan door als eerste hockeyclub bij zowel de mannen (in 1973) als de vrouwen (1981) uit te komen in de hoogste afdeling van de Nederlandse hockeycompetitie, de hoofdklasse.
    • 13 mei » Aanslag op Paus Johannes Paulus II in Rome.
    • 11 juni » De Iranese stad Golbaf wordt met de grond gelijk gemaakt door een aardbeving met een kracht van 6,8 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan duizend doden.
    • 8 november » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
    • 28 december » De eerste Amerikaanse reageerbuisbaby wordt geboren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zewuster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zewuster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zewuster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zewuster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I310507.php : benaderd 12 januari 2026), "Engelbertus Zewuster (1889-1981)".