Stamboom Klavers » Johanna Gerritdina Marsman (± 1911-)

Persoonlijke gegevens Johanna Gerritdina Marsman 


Gezin van Johanna Gerritdina Marsman

Zij is getrouwd met Jan Harm Rozema.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1931 te Almelo, Overijssel.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gerritdina Marsman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gerritdina Marsman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gerritdina Marsman

Hendrikus Marsman
± 1881-????

Johanna Gerritdina Marsman
± 1911-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 18

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1931 lag tussen 5,9 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.

Over de familienaam Marsman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marsman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marsman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marsman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I309288.php : benaderd 11 januari 2026), "Johanna Gerritdina Marsman (± 1911-)".