Stamboom Klavers » Johanna IJken (1900-)

Persoonlijke gegevens Johanna IJken 


Gezin van Johanna IJken

Zij is getrouwd met Roelof Kiers.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1920 te Emmen, Drenthe, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Wonende o.a. te Barger-Oosterveld, Barger-Compascuum, Barger-Oosterveen en Zwartemeer.

Kind(eren):

  1. Hendrikje Kiers  1921-< 2020
  2. Jan Kiers  1922-< 2021
  3. Harm Kiers  1924-< 2023
  4. Klaas Kiers  1926-< 2025
  5. Grietje Kiers  1929-< 2025
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 13 oktober 1955 te Emmen, Drenthe.Bron 3


Notities over Johanna IJken

Beroep: 1920 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna IJken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna IJken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna IJken

Fake IJken
1835-1879
Grietje Vos
1837-1908
Harm IJken
1868-1922

Johanna IJken
1900-????

1920

Roelof Kiers
1892-????

Hendrikje Kiers
1921-< 2020
Jan Kiers
1922-< 2021
Harm Kiers
1924-< 2023
Klaas Kiers
1926-< 2025
Grietje Kiers
1929-< 2025

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 113
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1900 lag rond de 3,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
  • De temperatuur op 3 april 1920 lag tussen 4,9 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam IJken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam IJken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over IJken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam IJken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I30589.php : benaderd 22 februari 2026), "Johanna IJken (1900-)".