Stamboom Klavers » Berend Nijboer (1920-2006)

Persoonlijke gegevens Berend Nijboer 


Gezin van Berend Nijboer

Hij is getrouwd met Klaasje Potgieter.

Zij zijn getrouwdBron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Henk Nijboer  ± 1951-< 2016
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)


Notities over Berend Nijboer

Ridder in de Orde van Oranje Nassau

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Nijboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Nijboer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Nijboer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie De Stentor
  3. - overlijdensadvertentie echtgenoot

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1920 lag tussen 10,1 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
  • De temperatuur op 28 september 2006 lag tussen 13,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Opening Olympische Winterspelen in Turijn.
    • 26 april » Erkenning van de Vlaamse Gebarentaal door het Vlaams Parlement.
    • 23 juni » In Parijs opent het nieuwe museum Musée du quai Branly zijn deuren.
    • 1 juli » Jan Blokker schrijft zijn laatste column in de Volkskrant. Hij stapt over naar NRC Handelsblad.
    • 1 oktober » Riemer van der Velde neemt afscheid van SC Heerenveen als voorzitter.
    • 22 november » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
  • De temperatuur op 3 oktober 2006 lag tussen 12,2 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De film The Last King of Scotland gaat in Nederland in première.
    • 19 februari » Marianne Timmer wint na acht jaar weer de gouden medaille op de 1000m schaatsen tijdens de Olympische Winterspelen in Turijn
    • 13 augustus » Bram Som wint goud bij de Europese kampioenschappen atletiek op de 800 meter.
    • 6 oktober » Vanwege een gigantische chemische brand in de Amerikaanse staat North Carolina moeten meer dan 16.000 personen worden geëvacueerd.
    • 13 oktober » Het Noorse Nobelcomité maakt bekend dat de Nobelprijs voor de Vrede voor het jaar 2006 wordt toegekend aan Muhammad Yunus. Hij is de oprichter van de Grameen Bank, een bank voor microkrediet in Bangladesh.
    • 20 november » Rusland en de Verenigde Staten sluiten een handelsverdrag dat uiteindelijk moet leiden tot toetreding van Rusland tot de Wereldhandelsorganisatie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2003 » Althea Gibson (76), Amerikaans tennisspeelster
  • 2003 » Elia Kazan (94), Amerikaans filmregisseur
  • 2005 » Pol Bury (83), Belgisch beeldhouwer en kunstschilder
  • 2008 » Malalai Kakar (41), Afghaans politiefunctionaris
  • 2008 » Mia Smelt (94), Nederlands radiopresentatrice
  • 2010 » Arthur Penn (88), Amerikaans film- en toneelregisseur

Over de familienaam Nijboer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijboer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijboer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijboer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I30488.php : benaderd 7 januari 2026), "Berend Nijboer (1920-2006)".