Stamboom Klavers » Martinus Bonder (1902-1974)

Persoonlijke gegevens Martinus Bonder 


Gezin van Martinus Bonder

Hij is getrouwd met Annechien ter Veld.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1931 te Eelde, Drenthe, hij was toen 29 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Jan Bonder  1934-2011
  3. (Niet openbaar)


Notities over Martinus Bonder

Beroep: 1931 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Bonder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Bonder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Bonder

Albert Bonder
1843-1909
Jan Bonder
1874-1963

Martinus Bonder
1902-1974

1931
Jan Bonder
1934-2011

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Huib van der Weijden (via Geneanet)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 maart 1902 lag tussen 5,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
  • De temperatuur op 6 juni 1931 lag tussen 7,1 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 12,9 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.
  • De temperatuur op 25 november 1974 lag tussen 4,9 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Twee monorailvoertuigen van de Walt Disney World Monorail botsen op elkaar.
    • 9 maart » De Russische Marssonde Mars 7 bereikt Mars.
    • 6 mei » Aftreden van Willy Brandt als bondskanselier van West-Duitsland.
    • 31 augustus » President Hugo Banzer van Bolivia trekt zijn ontslagaanvraag in op verzoek van de strijdkrachten.
    • 9 oktober » Het Nederlands voetbalelftal in Helsinki verslaat Zwitserland met 1-0 in een vriendschappelijke wedstrijd in de Rotterdamse Kuip. Centrumspits Ruud Geels maakt in de 39ste minuut het enige doelpunt. Theo de Jong en Dick Schneider spelen hun laatste interland voor Oranje.
    • 5 december » De laatste aflevering van Monty Python's Flying Circus wordt uitgezonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bonder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bonder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bonder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bonder (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I304746.php : benaderd 10 maart 2026), "Martinus Bonder (1902-1974)".