Stamboom Klavers » Wiebe Nicolaas Mannak (1915-1984)

Persoonlijke gegevens Wiebe Nicolaas Mannak 


Gezin van Wiebe Nicolaas Mannak

(1) Hij is getrouwd met Johanna van den Bos.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1941 te Amsterdam, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 20 april 1949 te Amsterdam.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Simmetje Hendrika van Blanken.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1961 te Amsterdam, hij was toen 46 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wiebe Nicolaas Mannak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wiebe Nicolaas Mannak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wiebe Nicolaas Mannak

Harm Mannak
1849-????
Johanna Ketting
± 1859-????

Wiebe Nicolaas Mannak
1915-1984

(1) 1941
(2) 1961

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1915 lag tussen 5,7 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
  • De temperatuur op 19 juli 1961 lag tussen 13,1 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
    • 21 juli » Amerikaan Virgil Grissom wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-4.
    • 28 september » De Verenigde Arabische Republiek tussen Egypte en Syrië valt uit elkaar.
    • 24 november » De eerste paal voor de bouw van de Rotterdamse deelgemeente Prins Alexander wordt geslagen.
    • 2 december » In een radiotoespraak verklaart de Cubaanse leider Fidel Castro dat hij een Marxistisch-Leninist is en dat Cuba communistisch zal worden.
    • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.
  • De temperatuur op 14 oktober 1984 lag tussen 10,5 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Na 117 jaar knopen de Verenigde Staten en het Vaticaan weer diplomatieke banden aan.
    • 3 april » Rakesh Sharma wordt de eerste Indiase ruimtevaarder.
    • 21 april » Jacques Hanegraaf wint de negentiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 11 mei » De voorlopig laatste aardeovergang gezien vanaf Mars. De eerstvolgende vindt plaats op 10 november 2084
    • 20 september » Lancering van de krant "24 uur" in Vlaanderen; een tabloïd volksdagblad dat al op 26 oktober van datzelfde jaar haar uitgave moet staken; "24 uur" werd zwaar geboycot door de dagbladverkopers die het niet namen dat het dagblad ook buiten hun circuit gedistribueerd werd.
    • 6 november » Benoeming van de Australiër Edward Idris Cassidy tot nuntius in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mannak

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mannak.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mannak.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mannak (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I303294.php : benaderd 28 februari 2026), "Wiebe Nicolaas Mannak (1915-1984)".