De temperatuur op 30 oktober 1920 lag tussen -2,8 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
Trouwdag 24 februari 1948
De temperatuur op 24 februari 1948 lag tussen -8,0 °C en 3,6 °C en was gemiddeld -2,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
14 januari » Ans van Dijk wordt geëxecuteerd. Zij is de enige Nederlandse vrouw die dit na de Tweede Wereldoorlog overkomt.
14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
23 maart » In Parijs wordt de Citroën 2CV (Lelijke Eend /Geit) ten doop gehouden
28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
5 oktober » De International Union for Conservation of Nature and Natural Resources (IUCN), de internationale unie voor natuurbescherming, wordt opgericht.
3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.
Dag van overlijden 9 februari 2016
De temperatuur op 9 februari 2016 lag tussen 3,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
2 januari » Saudi-Arabië heeft 47 mensen geëxecuteerd die waren veroordeeld wegens terrorisme. Onder hen was de prominente sjiitische geestelijke Nimr Baqr al-Nimr.
9 januari » Officiële opening van het Parc Olympique Lyonnais, een voetbalstadion met een capaciteit van 59.186 plaatsen en de thuishaven van de Franse topclub Olympique Lyon.
23 mei » Enkele dagen na het winnen van de Beker is trainer Louis van Gaal ontslagen bij Manchester United.
20 augustus » Willem II wint voor het eerst in de geschiedenis bij AFC Ajax. De voetbalclub uit Tilburg zegeviert met 2-1 in de Amsterdam Arena.
1 september » Honderdduizenden betogers verzamelen zich in de hoofdstad Caracas om het vertrek van president Nicolás Maduro van Venezuela te eisen.
2 oktober » De eerste aflevering van Centraal Medisch Centrum wordt uitgezonden bij RTL 4.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I301917.php : benaderd 23 februari 2026), "Jan Heikens (1920-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.