Stamboom Klavers » Arend Smit (1912-)

Persoonlijke gegevens Arend Smit 


Gezin van Arend Smit

Hij is getrouwd met Lamberta Berendina Koster.

Zij zijn getrouwdBron 2

Zij verhuizen 25-4-1938 van Hoogeveen naar Dalerend, Dalen; 5-5-1939 naar Nieuweroord, Hoogeveen.

Notities over Arend Smit

Beroep: 1939-1939 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arend Smit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arend Smit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arend Smit

Jan Smit
1864-1952
Arend Boer
1860-1922
Janna Kreeft
1864-1949
Roelof Smit
1887-1983
Annegien Boer
1888-1935

Arend Smit
1912-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 209
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 augustus 1912 lag tussen 7,3 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smit (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I299823.php : benaderd 4 januari 2026), "Arend Smit (1912-)".