Stamboom Klavers » Hillichje Naber (1929-< 2025)

Persoonlijke gegevens Hillichje Naber 


Gezin van Hillichje Naber

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillichje Naber?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hillichje Naber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillichje Naber

Berend Hoving
1864-1935
Anna Kiers
1869-1952
Harm Naber
1898-????
Geesje Hoving
1900-????

Hillichje Naber
1929-< 2025


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1929 lag tussen 1,2 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1927 » Bob Cortner, Amerikaans autocoureur († 1959)
  • 1927 » Joseph Aloisius Ratzinger, (paus Benedictus XVI), Duits theoloog en dogmaticus
  • 1929 » Aurelio Angonese, Italiaans voetbalscheidsrechter
  • 1929 » Nicolae Pleșiță, Roemeens generaal († 2009)
  • 1930 » Arie Pais, Joods-Nederlands politicus
  • 1930 » Herbie Mann, Amerikaans jazzmusicus († 2003)

Over de familienaam Naber

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Naber.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Naber.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Naber (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I297735.php : benaderd 23 februari 2026), "Hillichje Naber (1929-< 2025)".