Stamboom Klavers » Geesje Ottens (1889-????)

Persoonlijke gegevens Geesje Ottens 


Gezin van Geesje Ottens

Zij is getrouwd met Berend Wind.

Zij zijn getrouwd op 29 april 1913 te Odoorn, Drenthe, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Bouke Wind  1914-1990
  2. Wemmechina Wind  1916-2003
  3. Harm Wind  1918-< 2017
  4. Harmke Wind  1923-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesje Ottens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geesje Ottens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geesje Ottens

Harm Ottens
± 1859-????
Wemmegien Kroon
± 1860-????

Geesje Ottens
1889-????

1913

Berend Wind
1888-????

Bouke Wind
1914-1990
Harm Wind
1918-< 2017
Harmke Wind
1923-1999

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 40

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1889 lag rond de 22,5 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
  • De temperatuur op 29 april 1913 lag tussen 10,3 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ottens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ottens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ottens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ottens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I295644.php : benaderd 14 januari 2026), "Geesje Ottens (1889-????)".