Stamboom Klavers » Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue (± 1852-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue 

  • Zij is geboren rond 1852 in Den-Haag, Zuid-Holland, Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2015.

Gezin van Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue

Zij is getrouwd met Louis Rosseel.

Zij zijn getrouwd op 9 december 1874 te Den-Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Wilhelmina Rosseel  1884-1945 
  2. Louis Rosseel  ± 1886-????


Notities over Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue

Beroep: 1874-1911 werkster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue

Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue
± 1852-????

1874

Louis Rosseel
± 1848-????

Louis Rosseel
± 1886-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - virtuele studiezaal Den Haag - aktenummer 865

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 december 1874 lag rond de 7,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.

Over de familienaam La Rue

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam La Rue.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over La Rue.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam La Rue (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I29441.php : benaderd 31 december 2025), "Wilhelmina Frederika Sophia Charlotta Marianna la Rue (± 1852-????)".