Stamboom Klavers » Femmigje Kroezen (1899-????)

Persoonlijke gegevens Femmigje Kroezen 


Gezin van Femmigje Kroezen

Zij is getrouwd met Jan Kok.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1923 te Dalen, Drenthe, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Zij verhuizen 18-5-1925 van Coevorden naar Vossebelt, Dalen; later naar Hoogehaar en Dalerpeel.

Kind(eren):

  1. Albert Kok  1924-< 2023
  2. Jan Kok  1925-< 2024
  3. Janna Kok  1926-< 2024
  4. Tinus Kok  1928-< 2024

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Femmigje Kroezen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Femmigje Kroezen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Femmigje Kroezen

Jan Kroezen
1875-1946

Femmigje Kroezen
1899-????

1923

Jan Kok
1897-????

Albert Kok
1924-< 2023
Jan Kok
1925-< 2024
Janna Kok
1926-< 2024
Tinus Kok
1928-< 2024

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 14
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 25

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1899 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
  • De temperatuur op 21 september 1923 lag tussen 7,7 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1897 » Willy Schootemeijer, Nederlands componist en musicus († 1953)
  • 1898 » Fien de la Mar, Nederlands actrice en cabaretière († 1965)
  • 1900 » Józef Kowalski, oudste man van Polen en de laatste Pools-Russische oorlogsveteraan († 2013)
  • 1901 » Jascha Heifetz, Joods-Amerikaans violist († 1987)
  • 1902 » John Tonkin, 20 premier van West-Australië († 1995)
  • 1902 » Josep Samitier, Spaans voetballer en voetbaltrainer († 1972)

Over de familienaam Kroezen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroezen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroezen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroezen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I293111.php : benaderd 23 februari 2026), "Femmigje Kroezen (1899-????)".