Stamboom Klavers » Albert Wassen (1922-2004)

Persoonlijke gegevens Albert Wassen 


Gezin van Albert Wassen

Hij is getrouwd met Hilligje Post.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1944 te Beilen, Drenthe, hij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. NN Wassen  1945
  2. (Niet openbaar)
  3. Wander Wassen  ± 1949-< 2022
  4. (Niet openbaar)


Notities over Albert Wassen

Beroep: 1944 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Wassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Wassen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Wassen

Wander Wassen
1840-1923
Jan Pieters
1862-1914
Wander Wassen
1889-1962

Albert Wassen
1922-2004

1944

Hilligje Post
1922-2022

NN Wassen
1945-1945
Wander Wassen
± 1949-< 2022

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1922 lag tussen -3,5 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
  • De temperatuur op 24 november 1944 lag tussen 8,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Eerste geslaagde reageerbuisbevruchting, uitgevoerd door John Rock en Miriam Menkin.
    • 5 juni » Tweede Wereldoorlog: Rome wordt bevrijd door de geallieerde troepen en geallieerde luchttroepen landen 's avonds laat in Normandië om strategische plaatsen te bezetten ter voorbereiding van de eigenlijke invasie in de vroege ochtend van de dag daarna.
    • 15 juni » De Verenigde Staten landen op Saipan.
    • 29 juni » WO II: de Franse havenstad Cherbourg wordt veroverd door Amerikaanse troepen. In Rillieux-la-Pape worden 7 joden vermoord door nazi-collaborateur Paul Touvier.
    • 24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.
    • 9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.
  • De temperatuur op 19 maart 2004 lag tussen 7,1 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 14,7 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Bijzetting van Koningin Juliana in de Nieuwe Kerk in Delft.
    • 11 april » Arjan Erkel wordt na 20 maanden gevangenschap bevrijd.
    • 12 april » Voor eigen publiek winnen de hockeyers van Oranje Zwart de Europacup II door in de finale in Eindhoven het Engelse Cannock op strafballen (4-2) te verslaan. Ook de vrouwen van Laren zegevieren op eigen terrein, ten koste van het Engelse Canterbury: 3-2.
    • 29 augustus » Vanderlei de Lima krijgt de Pierre de Coubertin-medaille voor het feit dat hij in de slotfase van de Olympische marathon van Athene werd gehinderd door een dolgedraaide voormalig priester uit Ierland.
    • 24 september » In Leeuwarden wordt de 32-jarige Manuel Fetter rond vier uur 's nachts doodgestoken omdat hij een opmerking maakt over een kapotgegooid bierflesje.
    • 12 december » In de Pakistaanse stad Lahore verspeelt de Nederlandse hockeyploeg de Champions Trophy door in de finale met 4-2 van Spanje te verliezen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wassen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wassen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wassen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wassen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I292442.php : benaderd 26 januari 2026), "Albert Wassen (1922-2004)".