De temperatuur op 17 juni 1924 lag tussen 10,7 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Dag van overlijden 28 december 2001
De temperatuur op 28 december 2001 lag tussen 2,7 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
28 januari » Jennifer Capriati wint de Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de Amerikaanse tennisster haar Zwitserse collega Martina Hingis: 6-4 en 6-3.
21 februari » Paus Johannes Paulus II creëert 42 nieuwe kardinalen, onder wie de Litouwse oud-nuntius in Nederland Audrys Juozas Bačkis.
6 juli » Opening van het Stade 7 Novembre in Radès, Tunesië.
26 augustus » President Robert Mugabe van Zimbabwe maakt bekend dat hij alle blanke boeren het land wil uitjagen.
11 september » Terroristische aanvallen op de Twin Towers in New York, en het Pentagon bij Washington D.C.. Bijna 3000 mensen verliezen het leven.
12 november » In België start het eerste commerciële landelijke radiostation met uitzenden: Qmusic.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I290255.php : benaderd 17 februari 2026), "Frederik "Frits" Vleems (1924-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.