Stamboom Klavers » Jansje Smith (1914-2004)

Persoonlijke gegevens Jansje Smith 


Gezin van Jansje Smith

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Lukkien.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1938 te Kampen, Overijssel, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Huwelijk met de handschoen, bruidegom wonende te Bandoeng, Nederlands-Indië.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje Smith?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje Smith

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje Smith

Piet Tukker
1845-1925
Aaltje Tukker
1887-1981

Jansje Smith
1914-2004

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 333
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1914 lag tussen 7,9 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
  • De temperatuur op 31 maart 1938 lag tussen 7,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
  • De temperatuur op 7 januari 2004 lag tussen 1,8 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de sociaalnetwerksite Facebook.
    • 14 juni » Dale Parker Anderson richt het Gay and Lesbian Kingdom of the Coral Sea Islands op.
    • 1 juli » De Amerikaans-Europese ruimtesonde Cassini komt in een baan rond Saturnus. De sonde werd gelanceerd in 1997.
    • 1 september » In een school in Beslan (Noord Ossetië -Rusland) begint de terroristische gijzeling van honderden kinderen en onderwijzers.
    • 23 oktober » Tijdens een aardbeving ontspoort een Shinkansentrein voor het eerst.
    • 18 december » Laatste uitzending van Van Gewest tot Gewest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smith

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smith.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smith.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smith (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I281078.php : benaderd 1 maart 2026), "Jansje Smith (1914-2004)".