Stamboom Klavers » Johannes "Joop" Luppes (1933-2009)

Persoonlijke gegevens Johannes "Joop" Luppes 


Gezin van Johannes "Joop" Luppes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes "Joop" Luppes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes "Joop" Luppes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Luppes

Margje Troost
1878-1961
Haijo Luppes
1909-????

Johannes Luppes
1933-2009


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1933 lag tussen 10,0 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
  • De temperatuur op 30 januari 2009 lag tussen -4,4 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Het Amsterdamse gerechtshof besluit dat Geert Wilders alsnog moet worden vervolgd voor haatzaaien en discriminatie wegens zijn uitlatingen over de islam.
    • 10 mei » Bij gevechten tussen milities in Somalië vallen ten minste vijftig doden.
    • 16 mei » Een demonstratie tegen homofobie in Rusland wordt met geweld neergeslagen door de Russische regering. Hierbij worden er zeker 20 mensen opgepakt, waaronder een journalist van de Gay Krant.
    • 3 juli » Opening van de 185 miljoen dollar kostende Astana Arena, een voetbalstadion in de Kazachse stad Nur-Sultan (toen Astana).
    • 17 november » De door Somalische piraten gekaapte Spaanse vissersboot Alakrana wordt na ruim zes weken vrijgelaten. Aan boord van de tonijnvisser zijn 36 opvarenden.
    • 1 december » Het Verdrag van Lissabon treedt in werking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1929 » Werner Arber, Zwitsers microbioloog en Nobelprijswinnaar
  • 1931 » John Norman, Amerikaans filosoof/schrijver
  • 1931 » Lindy Remigino, Amerikaans atleet († 2018)
  • 1931 » Raúl Castro, Cubaans president
  • 1931 » Norman E. Brinker, Amerikaans restauranthouder en zakenman († 2009)
  • 1935 » Irma P. Hall, Amerikaans actrice

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Hans Beck (79), Duits uitvinder van Playmobil
  • 2009 » Ingemar Johansson (76), Zweeds bokser
  • 2009 » Lino Aldani (82), Italiaans sciencefictionschrijver
  • 2009 » Sune Jonsson (78), Zweeds fotograaf en schrijver
  • 2009 » Willem de Looper (76), Nederlands-Amerikaans kunstschilder
  • 2009 » Mike Francis (47), Italiaans singer-songwriter

Over de familienaam Luppes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luppes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luppes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luppes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I28041.php : benaderd 1 januari 2026), "Johannes "Joop" Luppes (1933-2009)".