Stamboom Klavers » Casperdiena Francijna van de Goor (± 1860-????)

Persoonlijke gegevens Casperdiena Francijna van de Goor 

  • Zij is geboren rond 1860 in (1860 is eigen schatting).

Gezin van Casperdiena Francijna van de Goor

Zij is getrouwd met Herman Moorman.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Henderika Moorman  1889-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Casperdiena Francijna van de Goor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Casperdiena Francijna van de Goor

Casperdiena Francijna van de Goor
± 1860-????


Herman Moorman
± 1859-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Goor


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I275768.php : benaderd 28 januari 2026), "Casperdiena Francijna van de Goor (± 1860-????)".