Stamboom Klavers » Gerben "Germ" Pol (1928-2022)

Persoonlijke gegevens Gerben "Germ" Pol 


Gezin van Gerben "Germ" Pol

Hij is getrouwd met Margien Moes.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1953 te Emmen, Drenthe, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

In 2018 hebben zij 2 kinderen, 2 kleinkinderen en 5 achterkleinkinderen.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Grietus Pol  1959-1974

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerben "Germ" Pol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerben "Germ" Pol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerben Pol

Jacob Pol
1859-1953
Jinke Jager
1862-1918
Lammert Jagt
1864-1953
Klaas Pol
1892-1968
Aaltje Jagt
1892-1959

Gerben Pol
1928-2022

1953

Margien Moes
1927-2020

Grietus Pol
1959-1974

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - artikel in De Zuidenvelder van 28-8-2018 n.a.v. 65-jarig huwelijk
  2. - Mensenlinq - overlijden 19-9-2022 van Gerben Pol

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1928 lag tussen 3,0 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
  • De temperatuur op 25 augustus 1953 lag tussen 11,2 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Oostenrijkse schansspringer Sepp Bradl wint de eerste editie van de Vierschansentoernooi.
    • 3 februari » Portugese kolonisten richten op Sao Tomé een bloedbad aan onder de Afrikaanse bevolking.
    • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
    • 26 juli » Fidel Castro, Cubaanse revolutionair valt de Moncada barakken aan, en lost daarmee het startschot voor de Cubaanse revolutie.
    • 9 oktober » Opening van de Lijnbaan in Rotterdam, de eerste autovrije winkelstraat van Nederland.
    • 22 oktober » Laos wordt onafhankelijk van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I273960.php : benaderd 15 januari 2026), "Gerben "Germ" Pol (1928-2022)".