De temperatuur op 7 juni 1917 lag tussen 12,6 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 7,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
Trouwdag 19 mei 1939
De temperatuur op 19 mei 1939 lag tussen 3,9 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
26 september » KLM Douglas DC-3 PH-ASM 'Mees' wordt bij Helgoland door een Duits marinevliegtuig onder vuur genomen. 65 kogels treffen het toestel en treft een Zweeds passagier dodelijk. Het toestel kan echter de vlucht vervolgen en landt veilig op Schiphol.
Dag van overlijden 21 september 1995
De temperatuur op 21 september 1995 lag tussen 8,5 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
17 april » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub San Jose Earthquakes.
2 mei » Een Palestijnse politieman wordt door een militaire rechtbank in Gaza ter dood veroordeeld vanwege moord op een collega-agent. Het is voor het eerst dat de Palestijnse justitie in de autonome Gazastrook de doodstraf eist.
8 mei » Jesús Gil y Gil mag acht maanden geen functie bekleden in het Spaanse voetbal. De bond legt de voorzitter van Atlético Madrid die straf op wegens beledigende uitlatingen aan het adres van de Spaanse arbiters.
3 juni » Rusland krijgt van de, in de Club van Parijs verenigde westerse crediteurenlanden, uitstel voor schuldbetalingen van bijna zeven miljard dollar die het land dit jaar had moeten voldoen.
27 augustus » In Dublin verliest de Nederlandse mannenhockeyploeg in de finale van het Europees kampioenschap op strafballen van titelverdediger Duitsland.
19 september » The Washington Post publiceert het manifest van de Unabomber.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I272755.php : benaderd 14 januari 2026), "Grietje Siepel (1917-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.