Stamboom Klavers » Klaas Hummel (1931-2023)

Persoonlijke gegevens Klaas Hummel 


Gezin van Klaas Hummel

Hij is getrouwd met Gea de Hart.

Zij zijn getrouwd september 1954 te Emmen, Drenthe, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Pieter Hummel  1960-2019
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Hummel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Hummel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Hummel

Antje Eliveld
1857-1941
Tjitte Hummel
1896-1972

Klaas Hummel
1931-2023

1954

Gea de Hart
± 1933-2000

Pieter Hummel
1960-2019

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 januari 1931 lag tussen -1,2 °C en 1,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hummel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hummel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hummel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hummel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I270904.php : benaderd 11 januari 2026), "Klaas Hummel (1931-2023)".