Stamboom Klavers » Gerritje Broekhuizen (1926-< 2025)

Persoonlijke gegevens Gerritje Broekhuizen 


Gezin van Gerritje Broekhuizen

Zij is getrouwd met Roelf Dost.

Zij zijn getrouwd.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Broekhuizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Broekhuizen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Broekhuizen

Gerrit de Gunst
± 1860-????
Martha Zwart
± 1861-????

Gerritje Broekhuizen
1926-< 2025


Roelf Dost
1923-1960


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - akte van overlijden Roelf

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1926 lag tussen -1,3 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -0,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Broekhuizen


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I270661.php : benaderd 20 januari 2026), "Gerritje Broekhuizen (1926-< 2025)".