Stamboom Klavers » Jennegien "Jenny" Gubler (1928-2020)

Persoonlijke gegevens Jennegien "Jenny" Gubler 


Gezin van Jennegien "Jenny" Gubler

Zij is getrouwd met Willy Nijlunsing.

Zij zijn getrouwdBron 2

Voor de kinderen zie de advertentie op www.mensenlinq.nl

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jennegien "Jenny" Gubler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jennegien "Jenny" Gubler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jennegien Gubler

Jacob Gubler
1851-1925

Jennegien Gubler
1928-2020



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie overlijden 19-4-2020 van Jennegien (Jenny) Nijlunsing-Gubler

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1928 lag tussen 9,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 7,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gubler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gubler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gubler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gubler (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I268583.php : benaderd 10 januari 2026), "Jennegien "Jenny" Gubler (1928-2020)".