Stamboom Klavers » Johannes Bernardus "Bernard" van de Cruijs (1917-< 2016)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus "Bernard" van de Cruijs 


Gezin van Johannes Bernardus "Bernard" van de Cruijs

Hij is getrouwd met Gon Hendrix.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus "Bernard" van de Cruijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bernardus "Bernard" van de Cruijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernardus van de Cruijs

Anna Maria Goris
± 1850-± 1918
Hendrik Bols
1853-1887
Aaltje Bols
1884-1957

Johannes Bernardus van de Cruijs
1917-< 2016


Gon Hendrix
± 1918-< 2016


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1917 lag tussen 11,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Jan Bonekamp, Nederlands verzetsman († 1944)
  • 1914 » Max Perutz, Oostenrijks biochemicus († 2002)
  • 1918 » Bram Pais, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en wetenschapshistoricus († 2000)
  • 1919 » Jo Stroomberg, Nederlands zwemster († 1984)
  • 1919 » Mitja Ribičič, Sloveens communist en politicus († 2013)
  • 1919 » Sven Olsson (29), Zweeds voetballer

Over de familienaam Van de Cruijs


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I26691.php : benaderd 6 januari 2026), "Johannes Bernardus "Bernard" van de Cruijs (1917-< 2016)".