Stamboom Klavers » Johannes Lambertinus "Hans" Arends (1902-)

Persoonlijke gegevens Johannes Lambertinus "Hans" Arends 


Gezin van Johannes Lambertinus "Hans" Arends

Hij is getrouwd met Aaltje Keen.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1925 te Dalen, Drenthe, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hendrik Arends  1925-< 2024
  2. Johannes Arends  1928-< 2024
  3. Grietje Arends  1929-1929
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. Harm Arends  1938-2012 


Notities over Johannes Lambertinus "Hans" Arends

Beroep: 1925-1929 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Lambertinus "Hans" Arends?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Lambertinus "Hans" Arends

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Lambertinus Arends

Aaltien Tempels
1847-< 1901
Harm Uneken
1841-1909
Aaltje Boer
1846-1900

Johannes Lambertinus Arends
1902-????

1925

Aaltje Keen
1905-????

Hendrik Arends
1925-< 2024
Johannes Arends
1928-< 2024
Harm Arends
1938-2012

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 24

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1902 lag tussen -2,9 °C en 3,2 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (35%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 12 juni 1925 lag tussen 10,4 °C en 24,8 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Bertolt Brecht, (Oost-)Duits dichter, (toneel)schrijver en toneelregisseur († 1956)
  • 1900 » Jac. van Hattum, Nederlands schrijver († 1981)
  • 1901 » Cor Kieboom, Nederlands voorzitter van Feyenoord († 1982)
  • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
  • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
  • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)

Over de familienaam Arends

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Arends.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Arends.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Arends (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I264826.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes Lambertinus "Hans" Arends (1902-)".