Stamboom Klavers » Frederikus "Riekus" Assen (1932-2006)

Persoonlijke gegevens Frederikus "Riekus" Assen 


Gezin van Frederikus "Riekus" Assen

Hij is getrouwd met Lammichje van der Horst.

Zij zijn getrouwd.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederikus "Riekus" Assen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederikus "Riekus" Assen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederikus Assen

Fennigje Zuid
1882-????
Berend Kruimink
1878-± 1955
Grietje Smits
1881-1918
Hendrik Assen
1905-± 1996
Grietje Kruimink
1909-± 1997

Frederikus Assen
1932-2006



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie overlijden 19-6-2006 van Frederikus (Riekus) Assen
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1932 lag tussen 1,9 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
  • De temperatuur op 19 juni 2006 lag tussen 14,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 6 mei » Viering van het 500-jarig bestaan van de Zwitserse Garde in Vaticaanstad.
    • 22 juli » Na twintig jaar beëindigt Dennis Bergkamp zijn carrière met een afscheidswedstrijd tussen Arsenal FC en AFC Ajax.
    • 13 augustus » Bram Som wint goud bij de Europese kampioenschappen atletiek op de 800 meter.
    • 3 september » Madonna geeft het eerste van twee omstreden concerten in de Amsterdam ArenA, in het kader van haar Confessions Tour. Tijdens het nummer Live to Tell hangt ze aan een kruis, terwijl ze een doornenkroon draagt.
    • 6 september » Folkert Jensma vertrekt als hoofdredacteur van NRC Handelsblad.
    • 6 december » Waarnemend hoofdredacteur Birgit Donker wordt door de redactie van NRC Handelsblad voorgedragen als nieuwe hoofdredacteur van de krant.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1930 » Bernard Collomb, Frans autocoureur († 2011)
  • 1930 » Kick Stokhuyzen, Nederlands televisiepresentator († 2009)
  • 1931 » Desmond Tutu, Zuid-Afrikaans aartsbisschop en anti-apartheidsactivist, winnaar Nobelprijs voor de Vrede
  • 1931 » Mohamed Shahabuddeen, Guyaans politicus en rechter († 2018)
  • 1932 » Jo Gijsen, Nederlands bisschop van Roermond en Reykjavik († 2013)
  • 1934 » Amiri Baraka, Amerikaans schrijver en dichter († 2014)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Assen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Assen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Assen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Assen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I264751.php : benaderd 9 januari 2026), "Frederikus "Riekus" Assen (1932-2006)".