De temperatuur op 4 maart 1928 lag tussen -3,2 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
Dag van overlijden 29 april 2016
De temperatuur op 29 april 2016 lag tussen 4,6 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 10,0 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
13 maart » Bij een zelfmoordaanslag in de Turkse hoofdstad Ankara komen 34 mensen om. Daarnaast liggen er 125 gewonden in tien verschillende ziekenhuizen. De dader blies zichzelf in zijn auto op. Dit is de derde bomaanslag in Ankara in vijf maanden.
21 maart » De Nederlandse bevolking bereikt een omvang van 17 miljoen inwoners.
2 mei » Leicester City wordt voor de eerste keer in de geschiedenis kampioen van de Engelse Premier League doordat eerste achtervolger Tottenham Hotspur niet verder geraakt dan een gelijkspel (2-2) bij uittredend kampioen Chelsea.
21 juni » Met zijn goal tegen de Verenigde Staten in de halve finale van de Copa América wordt Lionel Messi de topscorer aller tijden van het Argentijns voetbalelftal. De sterspeler maakt in de halve finale zijn 55ste doelpunt en heeft daarmee één doelpunt meer gemaakt dan de vorige topscorer Gabriel Batistuta.
6 juli » President Barack Obama van de Verenigde Staten ziet af van een plan om het aantal Amerikaanse soldaten in Afghanistan terug te brengen van 9.800 nu tot 5.500, begin 2017.
8 december » In Laren wordt de misdaadverslaggever en crimineel Martin Kok doodgeschoten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I264429.php : benaderd 9 januari 2026), "Lammert ten Caat (1928-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.