De temperatuur op 17 oktober 1910 lag tussen 4,1 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
Trouwdag 20 november 1935
De temperatuur op 20 november 1935 lag tussen 4,2 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
Dag van overlijden 7 februari 1992
De temperatuur op 7 februari 1992 lag tussen 0,9 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 mei » De Conferentie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (CVSE) roept in Helsinki het Joegoslavische federale leger op om Bosnië-Herzegovina onmiddellijk te verlaten.
30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
26 juni » Het in allerijl opgetrommelde Denemarken, vervanger van het geboycotte Joegoslavië, wint in Stockholm het EK voetbal door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
28 september » Een Airbus A300 stort neer bij Kathmandu (Nepal). Alle 167 inzittenden, onder wie 14 Nederlanders, komen om het leven. Het was een vlucht van Pakistan International Airlines en was opgestegen vanuit Karachi.
1 november » Bij een aanslag op een toeristenbus met christelijke Egyptenaren in de buurt van de Zuid-Egyptische stad Dayrut raken tien inzittenden gewond.
8 november » President César Gaviria van Colombia kondigt de noodtoestand af na opnieuw een reeks van geweld in zijn land.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I26304.php : benaderd 10 januari 2026), "Johan van Almelo (1910-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.