Stamboom Klavers » Engelina Lubbers (1917-1989)

Persoonlijke gegevens Engelina Lubbers 


Gezin van Engelina Lubbers

Zij is getrouwd met Egbert Hovenkamp.

Zij zijn getrouwd.

Zij kregen 7 kinderen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelina Lubbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelina Lubbers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engelina Lubbers

Sophia Meijer
1842-1926

Engelina Lubbers
1917-1989



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Engelina Hovenkamp ((XXXXX@XXXX.XXX))
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1917 lag tussen 2,2 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
    • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
  • De temperatuur op 4 november 1989 lag tussen 7,2 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 24 januari » De Amerikaanse seriemoordenaar Ted Bundy wordt in Florida geëxecuteerd.
    • 8 februari » De Italiaanse politie brengt in de havenstad Savona een Deens schip op met 170 ton wapens aan boord. De lading blijkt bestemd voor verzetsbewegingen in Bolivia en Colombia.
    • 4 juni » De protesten op het Plein der Hemelse Vrede in Peking worden met harde hand onderdrukt.
    • 17 oktober » Een aardbeving van 7,1 op de schaal van Richter treft San Francisco.
    • 17 november » In Tsjecho-Slowakije begint de Fluwelen Revolutie.
    • 23 november » Minstens 300.000 mensen betogen op het Wenceslausplein in Praag voor democratische hervormingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Joe DiMaggio, Amerikaans honkballer († 1999)
  • 1914 » Jose Ramos, Filipijns generaal (overleden?)
  • 1915 » Augusto Pinochet, Chileens generaal en dictator († 2006)
  • 1915 » Raul de Barros, Braziliaans componist, dirigent, instrumentalist en trombonist († 2009)
  • 1916 » William J. Pomeroy, Amerikaans schrijver en politiek activist († 2009)
  • 1917 » Luigi Poggi, Italiaans geestelijke († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lubbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lubbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lubbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lubbers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I255988.php : benaderd 22 januari 2026), "Engelina Lubbers (1917-1989)".