De temperatuur op 20 februari 1931 lag tussen -6,1 °C en -1,7 °C en was gemiddeld -3,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
9 december » Spanje wordt een republiek.
Dag van overlijden 1 januari 2013
De temperatuur op 1 januari 2013 lag tussen 4,9 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 14,5 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
3 april » Door grote overstromingen als gevolg van storm en uitzonderlijke regenval vallen in oostelijke Argentijnse provincie Buenos Aires zeker 54 doden.
4 mei » Een trein- en giframp bij het Belgische Wetteren kost een persoon het leven, doordat de kankerverwekkende stof acrylonitril vrijkomt.
9 mei » AZ wint voor de vierde maal in de geschiedenis de KNVB beker. Het wint de finale van het toernooi met 2-1 van titelverdediger PSV.
15 juli » Spanje biedt Bolivia excuses aan voor het afsluiten van zijn luchtruim voor een vlucht van Evo Morales. Dat gebeurde op 2 juli omdat werd verondersteld dat de Boliviaanse president, op de terugweg vanuit Moskou, de klokkenluider Edward Snowden aan boord had.
12 augustus » De militaire basis in de plaats Targoviste, waar op eerste kerstdag 1989 de Roemeense communistische dictator Nicolae Ceaușescu en zijn vrouw Elena werden geëxecuteerd, wordt een museum
27 oktober » Tokyo Sexwale, een Zuid-Afrikaans zakenman en voormalig politicus, wordt op John F. Kennedy International Airport in New York gearresteerd omdat zijn naam op een lijst met terreurverdachten staat. Zijn naam was op die lijst gekomen toen hij lid was van de anti-apartheidsbeweging.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I255259.php : benaderd 25 februari 2026), "Albertus Kiers (1931-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.