Stamboom Klavers » Johannes Bijker (1886-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Bijker 


Gezin van Johannes Bijker

(1) Hij is getrouwd met Gosemdina Klasen.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1909 te Emmen, Drenthe, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met Grietje Niezing.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1912 te Emmen, Drenthe, hij was toen 26 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Hilligje Bijker  1915-1920
  2. Markus Bijker  1917-< 2016
  3. Catharina Bijker  1919-< 2018


(3) Hij is getrouwd met Berendina Hoogeveen.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1920 te Emmen, Drenthe, hij was toen 34 jaar oud.Bron 5

Zij verhuizen 12-3-1927 van Emmen naar Enschede.

Kind(eren):

  1. Hilligje Bijker  1921-< 2020


Notities over Johannes Bijker

Beroep: 1909-1920 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bijker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bijker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bijker

Wolter Bijker
1854-1926

Johannes Bijker
1886-????

(1) 1909
(2) 1912
Markus Bijker
1917-< 2016
Catharina Bijker
1919-< 2018
(3) 1920
Hilligje Bijker
1921-< 2020

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 199
  4. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 168
  5. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 221

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1886 lag rond de 8,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 8 mei 1920 lag tussen 5,5 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I252873.php : benaderd 28 januari 2026), "Johannes Bijker (1886-????)".