Stamboom Klavers » Venna Alieda Paas (1895-1968)

Persoonlijke gegevens Venna Alieda Paas 


Gezin van Venna Alieda Paas

Zij is getrouwd met Gerrit Jan Meijer.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1917 te Emmen, Drenthe, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 1-8-1917 van Emmen naar Coevorden.

Kind(eren):

  1. Gerrit Meijer  1916-
  2. (Niet openbaar)


Notities over Venna Alieda Paas

Beroep: 1917 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Venna Alieda Paas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Venna Alieda Paas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Venna Alieda Paas

Willem Paas
1835-1898
Jan Paas
1863-1938

Venna Alieda Paas
1895-1968

1917
Gerrit Meijer
1916-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 214
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 maart 1895 lag rond de 2,0 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 15 maart 1917 lag tussen -2,3 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
    • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
    • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
  • De temperatuur op 26 april 1968 lag tussen 2,1 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 11 februari » De Nederlandse schaatser Tonny Ferwerda vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst hij 34205,15 m.
    • 7 april » Jim Clark verongelukt op de Hockenheimring Baden-Württemberg.
    • 10 juni » Gastland Italië wint het EK voetbal door Joegoslavië in de (replay van de) finale met 2-0 te verslaan.
    • 1 juli » Oprichting van profvoetbalclub Fortuna Sittard na een fusie tussen Fortuna '54 en RKSV Sittardia.
    • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    • 1 oktober » Het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam wordt geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Paas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Paas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Paas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Paas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I249663.php : benaderd 24 februari 2026), "Venna Alieda Paas (1895-1968)".