Stamboom Klavers » Aaltje Klement (1916-< 2015)

Persoonlijke gegevens Aaltje Klement 

  • Zij is geboren op 15 mei 1916 in Emmen, Drenthe.Bron 1
    Geboorteakte tnv Jansen.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0049.
  • Zij is overleden voor 2015.
  • Een kind van Gerrit Klement en Siepkje Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 februari 2026.

Gezin van Aaltje Klement

(1) Zij is getrouwd met Reinder de Lange.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1937 te Assen, Drenthe, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Klement?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Klement

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Klement

Aaltje Moes
1868-1933
Trijntje Prins
1868-< 1923

Aaltje Klement
1916-< 2015

(1) 1937


Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 527
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 71

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1916 lag tussen 9,2 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
  • De temperatuur op 14 juni 1937 lag tussen 12,2 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
    • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klement

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klement.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klement.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klement (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I247486.php : benaderd 18 februari 2026), "Aaltje Klement (1916-< 2015)".