Stamboom Klavers » Gerhardus Hendrikus Juurlink (1901-)

Persoonlijke gegevens Gerhardus Hendrikus Juurlink 


Gezin van Gerhardus Hendrikus Juurlink

Hij is getrouwd met Zwaantina Aleida Soppe.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1930 te Coevorden, Drenthe, hij was toen 29 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Gerhardus Hendrikus Juurlink

Beroep: 1930-1945 landbouwer te Steenwijksmoer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus Hendrikus Juurlink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus Hendrikus Juurlink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus Hendrikus Juurlink

Hendrika Knuver
± 1872-????

Gerhardus Hendrikus Juurlink
1901-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 18

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1901 lag tussen -5,6 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
  • De temperatuur op 14 mei 1930 lag tussen 7,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1894 » Meinoud Rost van Tonningen, Nederlands bankier, collaborateur, journalist, politicus en SS'er († 1945)
  • 1899 » Fritz Blaschke, Duits voetballer († 1968)
  • 1900 » George Seferis, Grieks dichter en Nobelprijswinnaar († 1971)
  • 1901 » Florence Green, de laatste overlevende veteraan van de Eerste Wereldoorlog († 2012)
  • 1902 » Allard Oosterhuis, Nederlands verzetsstrijder tijdens WOII († 1967)
  • 1904 » Havank, Nederlands schrijver († 1964)

Over de familienaam Juurlink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Juurlink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Juurlink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Juurlink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I246684.php : benaderd 11 januari 2026), "Gerhardus Hendrikus Juurlink (1901-)".