Stamboom Klavers » Lubertus Jan Winter (± 1902-)

Persoonlijke gegevens Lubertus Jan Winter 


Gezin van Lubertus Jan Winter

Hij is getrouwd met Femmigje Lubberink.

Zij zijn getrouwd op 13 november 1931 te Havelte, Drenthe.Bron 1


Notities over Lubertus Jan Winter

Beroep: 1931 ambtenaar ter secretarie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubertus Jan Winter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lubertus Jan Winter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lubertus Jan Winter

Geert Winter
± 1869-????
Femmigje Schreuder
± 1870-< 1923

Lubertus Jan Winter
± 1902-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 34

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 november 1931 lag tussen 5,1 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.

Over de familienaam Winter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Winter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Winter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Winter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I236954.php : benaderd 15 januari 2026), "Lubertus Jan Winter (± 1902-)".