Stamboom Klavers » Jan van de Mheen (± 1851-????)

Persoonlijke gegevens Jan van de Mheen 

  • Hij is geboren rond 1851.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 september 2017.

Gezin van Jan van de Mheen

Hij is getrouwd met Evertje van de Kemp.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Aalt van de Mheen  1893-???? 


Notities over Jan van de Mheen

Beroep: 1893 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van de Mheen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van de Mheen

Jan van de Mheen
± 1851-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Mheen


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I232604.php : benaderd 12 januari 2026), "Jan van de Mheen (± 1851-????)".