Stamboom Klavers » Lukas Zwaantinus Huisjes (1912-)

Persoonlijke gegevens Lukas Zwaantinus Huisjes 

  • Hij is geboren op 5 april 1912 in Ter-Horst, Beilen, Drenthe, Nederland.
  • Registratie van geboorte op 6 april 1912.Bron 1
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0005.
  • Een kind van Jan Huisjes en Femmigje Everts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2024.

Gezin van Lukas Zwaantinus Huisjes

Hij is getrouwd met Ynskje de Boer.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1940 te Ooststellingwerf, Friesland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Notities over Lukas Zwaantinus Huisjes

Beroep: 1940 chauffeur.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lukas Zwaantinus Huisjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lukas Zwaantinus Huisjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lukas Zwaantinus Huisjes

Jan Huisjes
1844-1932
Jan Huisjes
1884-????

Lukas Zwaantinus Huisjes
1912-????

1940

Ynskje de Boer
± 1914-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 47
  2. - www.AlleFriezen.nl - aktenummer 6

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1912 lag tussen 7,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 11,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 1 maart 1940 lag tussen -3,1 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
    • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
    • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
    • 24 juli » De Nederlandsche Unie, geleid door J. de Quay, L. Einthoven en J. Linthorst Homan, presenteert zich. Men zoekt samenwerking met de Duitse bezetter.
    • 26 september » Opening van voetbalstadion Tehelné pole in de Slowaakse hoofdstad Bratislava.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huisjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huisjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huisjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huisjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I229594.php : benaderd 6 januari 2026), "Lukas Zwaantinus Huisjes (1912-)".