Stamboom Klavers » Albert Stevens (1915-2005)

Persoonlijke gegevens Albert Stevens 


Gezin van Albert Stevens

Hij is getrouwd met Alke Smid.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1948 te Odoorn, Drenthe, hij was toen 32 jaar oud.Bron 3

Voor alle kinderen zie de overlijdensadvertentie.

Kind(eren):

  1. Hendrik Stevens  1954-1954


Notities over Albert Stevens

Beroep: 1948-1954 chauffeur.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Stevens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Stevens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Stevens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 376
  2. - Mensenlinq - overlijden 27-9-2013 van Alky Stevens-Smid
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 december 1915 lag tussen 4,1 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 23 november 1948 lag tussen -0,1 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
    • 21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
    • 16 mei » Chaim Weizmann wordt gekozen tot de eerste president van Israël.
    • 28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
    • 12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
    • 24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
  • De temperatuur op 20 februari 2005 was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (60%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Driek van Wissen wordt uitgeroepen tot Dichter des Vaderlands.
    • 22 februari » KoRn gitarist Brian 'Head' Welch stapt uit de band.
    • 22 maart » Verheffing van de rooms-katholieke Missio sui juris Oezbekistan tot Apostolische administratie Oezbekistan.
    • 6 april » In de Amsterdam ArenA houdt Nederland de grootste rampenoefening ooit.
    • 29 augustus » De orkaan Katrina richt zware schade aan in enkele zuidelijke Amerikaanse staten.
    • 28 oktober » In België wordt op grote schaal gestaakt tegen het Generatiepact en het optrekken van de pensioengerechtigde leeftijd van 58 naar 60 jaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stevens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stevens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stevens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stevens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I229322.php : benaderd 9 januari 2026), "Albert Stevens (1915-2005)".