De temperatuur op 18 maart 1925 lag tussen -1,7 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
Trouwdag 10 maart 1955
De temperatuur op 10 maart 1955 lag tussen -4,6 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
4 november » Opening van de multifunctionele arena Hovet in de Zweedse stad Stockholm.
Dag van overlijden 29 april 1990
De temperatuur op 29 april 1990 lag tussen 9,3 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
13 maart » In de Sovjet-Unie verwijdert het parlement artikel 6 uit de grondwet en kent het ruime bevoegdheden toe aan de president. De Communistische Partij verliest zo haar machtsmonopolie.
9 april » De presidentiële raad van Sovjet-president Michail Gorbatsjov kondigt nieuwe "economische, politieke en andere maatregelen" aan tegen de zelfuitgeroepen Litouwse onafhankelijkheid.
13 augustus » Stefan Edberg lost Ivan Lendl na tachtig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Zweed wordt de achtste aanvoerder van die lijst na achtereenvolgens Ilie Năstase, John Newcombe, Jimmy Connors, Björn Borg, John McEnroe, Lendl en Mats Wilander.
23 augustus » Het DDR-parlement stemt tijdens een extra zitting in met 3 oktober 1990 als de datum van de vereniging van de twee Duitslanden. De datum wordt geaccepteerd met 294 stemmen voor, 62 tegen en 7 onthoudingen.
19 november » Golfoorlog - Irak maakt bekend dat er 250.000 soldaten extra in Koeweit zullen worden ingezet.
14 december » Oliver Tambo, de voorzitter van het Afrikaans Nationaal Congres (ANC), roept op om de internationale sancties tegen Zuid-Afrika te herzien.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I228017.php : benaderd 28 februari 2026), "Cornelis Feijen (1925-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.